par SIA “SPS”

SIA “SPS” jauns un ambiciozs projekts. SIA “SPS” plāno piedāvāt jaunu un lietotu ūdenstransportlīdzekļu tirdzniecību, ūdenstransportu īri, ziemas glabāšanu, vasaras piestātni, aprīkojuma tirdzniecību, dzinēju apkopes un remontu, visu veida korpusu remontus, līmēšanas, krāsošanas, lakošanas un pulēšanas darbus, takelāžas remontu, elektronikas un cita veida instalācijas darbus, metālapstrādes un kokapstrādes pakalpojumu sniegšanu, ieziemošanu, ievalcēšanu plēvē, apsaimniekošanas darbus un citus.

Mēs plānojam piegādāt atpūtniekiem un profesionāļiem visu nepieciešamo atpūtai vai darbam uz ūdens.

Mūsu partneri

Kopš 2020. gada vasaras sākām veidot partneru attiecības ar oficiāliem dīleriem, daudziem pasaules zīmoliem, tādiem kā-  Fusion, Hella Marine, Jabsco, Rule Baltic, Elvstrom Sails, Selden, International, Garmin, B&G, Raymarine, Baltic, Båtsystem, Musto u.c.

Uz šo brīdi jau izveidotas partneru attiecības ar vairākiem vietējiem uzņēmējiem:

SIA UniCredit Leasing – finansējumi (kredīti un līzingi),

Luminor Bank AS – finansējumi un finanšu plūsmas apkalpošana,

SIA Smart Rent – ūdenstransportlīdzekļu īre,

SIA “Ūdens sporta preces” – jahtu tirgošana un apkalpošana,

SIA “Baltic Builder Group” – jahtu remonts un apkope,

SIA “NOLAN” – radio navigācijas aprīkojuma remonts un instalācija,

“REALTO.LV uzņēmumu grupa” – privātu pasākumu organizācija un ūdenstransportlīdzekļu īre,

SIA “DYALTOS TREASURI” – finansējumi un ūdenstransportlīdzekļu īre,

SIA “MARINE INSURANCE SERVICES” – ūdenstransportlīdzekļu apdrošināšana,

VAS “Elektroniskie sakari” –  ūdenstransportlīdzekļu radio sakaru legalizācija,

SIA “Finanšu konsultāciju centrs” – grāmatvedības apkalpošana,

SIA “MARINE DESIGN” – visu veida korpusu remonti, līmēšanas, krāsošanas, lakošanas un pulēšanas darbi,

OU “Alter Baltics”, SIA “BOFORS”, SIA “Regate takats”, SIA “Baltijas jahtu serviss” – rezerves daļas un aprīkojuma piegāde.

Esam vienojušies arī ar vairākiem potenciāliem privātiem klientiem (fiziskas personas) par jahtu īri un pasākumu organizēšanu.

Sadarbībā ar “Andrejosta” (http://www.andrejosta.lv/ ) plānojām izveidot vienu no lielākajiem un modernākajiem jahtklubiem Baltijā. Jahtu vasaras piestātne atrodas pašā Rīgas sirdī – 15 minūšu gājienā līdz pilsētas centram, kas ir bagāts ar vēsturiskām ēkām, kafejnīcām, muzejiem un citiem tūrisma objektiem. Andrejostā miers un klusums Daugavas  krastā, blakus Vecrīgai, ostas ciemiņiem ļauj baudīt pilnvērtīgu atpūtu uz jahtas gan pa dienu, gan nakts stundās. No savas jahtas klāja ir iespēja vērot Rīgas siluetu, kas ir saglabājies teju neskarts kopš viduslaikiem – reta parādība Eiropā.
Tepat blakus, upes otrajā pusē ir smilšaina Daugavas pludmale, kur var spēlēt volejbolu, ieturēt maltīti vai vienkārši – baudīt sauli.
Mūsu piestātne varēs uzņemt līdz pat 100 jahtām vienlaicīgi ar iegrimi līdz pat 3.0 metriem.

Sadarbība ar SIA “OVI” plānojām izveidot kvalitatīvus jahtas pacelšanas un ziemas glabāšanas pakalpojumus Rīgā, Tvaiku ielā 39 “OVI” termināla teritorijā. Šajā teritorijā plānojām izvietot jahtas gan ārā – terminālas piestātnē, gan iekštelpās  – siltos sausos angāros.

Pakalpojumu paplašināšanas ietvaros plānojam piedāvāt fiziskām personām praktiskās kuģošanas apmācības kursus, gan ar motoru jahtām gan ar buru jahtām.

Saziņai

Epasts: vadims@msm.lv

Tel.: 29264771

 

Atstāj mums ziņu